450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Huberto ve Marcelo, bir muz ağacının gölgesinde oturup birbirlerine ve çevresindeki diğer hayvanlara hayata dair, günlük yaşamdan pek çok sorular sorup yorum yaparlar. Birbirleriyle fikir alışverişi yapıp, hayatın olağan akışında gerçekleşen olayları gözlemlerler.
Günlük yaşamda ortaya çıkan çatışmaları, şiir yazarken uygulanan kompozisyon yöntemlerini, yazın ne kadar geniş olduğunu, güneşin nasıl battığını, sağanağın ne kadar süre yağdığını, penguenler nasıl sayıldığı gibi nice birbirinden ilginç ve çocukların da merak ettiği pek çok soruyu sorup cevaplandırırlar.
Ünlü Sloven yazar Peter Svetina, farklı günlük durumları yakalar ve insanlaştırılmış kahramanlar arasındaki diyalogları mizahla gizler ve sorgulatır. Doğadaki sahnelerin eğlenceli ve minimal çizildiği bu eser, iki bilge su aygırı gözünden tüm meraklı çocuklara hitap ediyor.
P4C, öğrenme ve öğretmeye dayalı bu yaklaşım kapsamındaki kitap; çocukların düşünme ve iletişime geçme kabiliyetlerini geliştirir, sorulan sorularla birlikte çocuklar akıl yürütme becerilerini kullanır, felsefi ve imgesel düzlemde düşünürler.
Çocuklar için muazzam bir düşünce kitabı olan İki Bilge Su Aygırı, onlara felsefi düşünme deneyimi yaşatır ve bu deneyimden hareketle de öğrenirler.


Ürün Adı: İki Bilge Su Aygırı
Ürün Kodu: 9786258309683
Yazar: Peter Svetina
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 96
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...