750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Kayıp Prens'i uzaklarda aramayın, içinizde gizlenmiş olabilir...

Dünya çocuklarının yere göğe sığdıramadığı “Yamuk Okul” efsanesinin yaratıcısı Louis Sachar'dan, küçük okurları maceradan maceraya koşturacak yepyeni bir mizah serisi daha: Marvin Redpost!

Onlarca dilde yayımlanan serinin Türkçedeki ilk kitabı olan Kayıp Prens'in Sırrı; kızıl saçlı, cin bakışlı Marvin'in uçuk kaçık, az biraz gizemli ama fena hâlde matrak kendini arayış hikâyesini anlatıyor.

Yazar, çocuklardaki aidiyet duygusunu tartışmaya açtığı bu öyküsünde, günümüz koşullarında ideal aile olma bilinci ve aile içi iletişim konuları hakkında düşündürüyor.

Güncel Olaylar yazıyor: Şampun Kralı, doğduğu gün kaçırılan oğlu Robert'ı arıyor. Kayıp Prens dokuz yaşında, kızıl saçlı ve mavi gözlü. Oğlunun ölmediğini düşünen Kral, tahtının biricik varisini bulabilmek için bütün dünyayı dolaşıyor. Kral, bu hafta Washington D.C.'de.

Hayat tesadüfleri sever. Elbette, çocukların sınır tanımaz hayal gücü de! Tesadüfe bakın ki Marvin de dokuz yaşında. Üstelik hem kızıl saçlı hem de mavi gözlü. Kanının “asil” olduğu anlamına gelen solaklığı da cabası! Zaten ailesindeki diğer herkes kumral ve kahverengi gözlü. Evet, Marvin doğduğu gün kaçırıldığına artık emin. İçindeki tarifsiz his başını döndürdü bir kere. O aslında Prens Robert'ın ta kendisi ve anlı şanlı krallığı onu bekliyor! Peki, gerçek Marvin Redpost nerelerde acaba? Ah o zavallı çocukcağız, yoksa...

Durun bir dakika! Tüm bu yaşananlara inanan bir tek Marvin değil gibi görünüyor. Sınıf arkadaşları, hatta öğretmeni bile (!) onunla aynı fikirde. Peh, “sahte” ailesi pek açık vermiyor tabii. Belki de kendisini kaçıran onlardır. Of, eğer öyleyse onları zindana atması gerekecek... Anlaşılan o ki, kader yüzüne gülüp onu Şampun Prensi yapsa dahi Marvin'in başı şansızlıktan kurtulmayacak. Oysa, şans için evlerindeki kırımızı direğe şöyle bir vurmayı da hiç es geçmiyor. Peki sizce, gerçekler gün yüzüne çıkınca Marvin... pardon pardon, Prens Robert, ait olduğu aileye geri dönebilecek mi?

Kendisi olmaktan sıkılıp başka bir hayata öykünen bir çocuğun duygu dünyasını alabildiğine komik ama bir o kadar da sorgulatan bir anlatıya dönüştüren Kayıp Prens'in Sırrı, farklılıkların zenginliğine ve biricikliğin dayanılmaz cazibesine övgüde bulunan, eğlenceli bir öykü.

Ürün Adı: Marvin Redpost: Kayıp Prens'in Sırrı
Ürün Kodu: 9786052858387
Yazar: Louis Sachar
Basım Yılı: 2024
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 64
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...