750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Dua, kulun bütün benliğiyle Yüce Yaradan’a yönelerek O’ndan istek ve dilekte bulunması anlamında dinî bir terim ve bu amaçla icra edilen bir ibadet şeklidir. Dua, mümin için ibadettir. Onun için de dua etmekten usanmak, acele etmek bir mümine yakışmaz. Hayatının gayesi ibadet ve kulluk olan mümin bilir ki; Cenâb-ı Hak, duada ısrarı sevmekte ve çok dua edenlerin duasını kabul etmektedir. İşte bundan dolayıdır ki evvela kendimiz, sonra ailemiz ve tüm insanlık için dua etmemiz gerekir. Bunun için de Kur’an-ı Kerim’de geçen duaları, hadis-i şeriflerde geçen duaları ve en daha kolayı Allah'ımızın "Esmâ'ül Hüsnâ"sı ile dualarımızı içimizden geldiği gibi yapabiliriz. Çünkü, kendimize gelmenin tam zamanı... Neden kendimizde değiliz sizce? İşte size birkaç ipucu... İlk evvela şunu unutmayalım ki tuhaf bir varlığız. Tuhaf olduğu kadar da karışık ve dolambaçlı yollardan kendini arama yarışına girmiş bir derbederiz. Şayet yollar uzuyorsa bu derbederliğin adını "Şanssızım" koyacak kadar da ümitsiz... İnsanın kendisine yakıştırdığı en onurlu vasıf ise yalnızlık... Ne olduğunu, nasıl olduğunu bilmeden çıktığı bu yalnızlık yolculuğunda, derin derin koklamak şöyle dursun, neyi nasıl yapacağına karar verememiş ve kararsızlıkla kendisine "yalnız" olma yetisini de yapıştıracak kadar da "kendinden habersiz..." Göklere çıkar, yerin yedi kat aşağısına iner de insan, bazen de aralarda kalıverir. Arasat der, kararsızlık der, çaresizlik der de "korkak" olduğunu unutur. Oysa cesaretin devreye girdiği tek duygu kabullenmektir. Korkaklıktan, kaçmaktan, görmemekten, kör olmaktan kurtarır insanı da "bilgelik" koyar adını… İşte bu bilgelik yolculuğu için ellerimizi açıp dua ederken kendi hayatlarımızda eksik olan yapbozun parçalarını bulacağız. Tuhaflıklarımıza, ümitsizliklerimize, yalnızlıklarımıza, korkularımıza bir çare bulmakla beraber, kendimizden habersiz işleyen gidişattan haberdar olacak ve bilgelik yolculuğu için ilk adımı atmış olacağız. Onun için sözü fazla uzatmadan bu yolculuğu başlatmak istiyoruz. Haydi duaya…

Ürün Adı: Esma Terapi
Ürün Kodu: 9786259909417
Yazar: Mine İzgi
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 224
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...