750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
• Anne-babalıkta etkili yaklaşımlar ve etkili sonuçların sırrını keşfedin.
• Hem kendi iyi oluşunuzu, hem çocuğunuzun iyi oluşunu destekleyin.

Beynimize nasıl soru sorarsak ve odağımızı nereye yönlendirirsek, beyin bize o doğrultuda kanıtlar bulur ve senaryolar üretir. Adım adım yaşamımız bu senaryolar doğrultusunda şekillenir. Pozitif düşünme nitelikli bir yaşam için güçlü bir formüldür. Küçük adımlar bizleri büyük sonuçlara ulaştırır.

Pozitif (yapıcı) düşünme, bireyin yaşam kalitesini arttıran, yaşamda fırsatları ve yapıcı çözümleri algılamaya ve değerlendirmeye yönelik bakış açısına işaret etmektedir. Yaşama pozitif bakış açısıyla yaklaşabilen anne-babalar, pozitif düşünen çocuklar yetiştirir. Pozitif düşünme stratejileri, birçok araştırmacı tarafından psikolojik sağlamlığı arttırıcı ve gelecekte oluşabilecek psikolojik problemlere karşı önleyici tedbirler kapsamında değerlendirilmektedir.
Pozitif düşünme hem anne-babaların, hem de çocukların iyilik halini arttırır.

Bu kitapta, Prof. Dr. Çağla GÜR anne-babalar için pozitif düşünme becerilerini geliştirmeye ve çocuklarımıza bu yönde destek olmaya yönelik pratik ve güçlü bir rehber sunuyor.


Ürün Adı: Pozitif Düşünme Yaklaşımı İle Etkili Anne-Babalık 7 Altın Anahtar
Ürün Kodu: 9786259418520
Yazar: Prof. Dr. Çağla Gür
Basım Yılı: 2024
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 96
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...