750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
4 Kitaplık Set – Çıkartmalı

Düşünce haritaları 1
Düşünce Haritaları 2
Hafıza Teknikleri
Dikkat Güçlendirme Çalışmaları

Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren Akıllı Çocuk Eğitim Programı sayesinde çocuklarımızın küçük yaştan itibaren hafızaları güçlenecek, öğrenirken eğlenecekler, yaşam becerileri gelişecek ve dikkatleri artacaktır. Setin içerisinde çocukları geliştirecek dört farklı alan vardır.

Hafıza Teknikleri
Türkiye’de ilk defa bu eğitim setiyle anaokullarında uygulanacak olan Hafıza Teknikleri
Eğitimi çocukların beyinlerini daha etkin kullanmalarına yönelik, bir kullanım kılavuzudur.
Hafıza Teknikleri sayesinde sağ ve sol beynini birlikte kullanmayı öğrenen çocuklar, ilerdeki hayatlarında çok işlerine yarayacak; etkili, çabuk ve kalıcı öğrenmenin temellerini atmış olurlar.

Düşünce Haritaları
Düşünce Haritaları; kavramları, renkli bir biçimde dallara ayırarak, görsellerle zenginleştirilmiş bir forma dönüştürmektir. Öğrenmeyi eğlenceli bir hale getiren Düşünce Haritaları üretkenliği arttırır ve çocuklara küçük yaştan itibaren yeni fikirler üretmenin kapılarını açar.

Yaşam Becerilerini Geliştiren Aktiviteler
Bu program çocukların, beyin fonksiyonlarını geliştirerek, yaşamlarının her bölümünde daha pratik düşünmelerini ve karar vermelerini sağlar. Çocukların bakış açılarını geliştirerek, sistemli bir şekilde düşünmelerine ve mevcut bilgilerini doğru kullanabilmelerine destek olur.
Bu aktivitelerle çocuklarda eksik olan yetenek ve becerilerinin tamamlanması, özgüven ve sorumluluk bilincinin oluşturulması, liderlik becerileri gibi birçok gelişim faktörünün kazandırılması amaçlanmaktadır.

Dikkat Güçlendirme Çalışmaları
Bu etkinlikte çocukların dikkat sürelerinin uzaması, dikkat kalitesinin artırılması, algılarının gelişmesi, konsantrasyonlarının arttırılması amaçlanmıştır.
Zekâ ve dikkat gelişimine yönelik yürütülen eğitim ve etkinliklerin çocukların sosyal, akademik ve ileride iş yaşamındaki başarısında büyük katkılar sağladığı yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır.Ürün Adı: Okul Öncesi Akıllı Çocuklar Eğitim Programı Seti (4 Kitap)
Ürün Kodu: 8697911208438
Yazar: Oğuz Saygın
Basım Yılı: 2020
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 0
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...