750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

    Mucitlerle Kitabın İçinde - Leonardo da Vinci ile Tablonun İçinde

  • Barkod:9786256934115
  • Marka :Martı Yayınları
  • Kategori:Hikaye
  • Stok:2
  • 136,25 TL
LEONARDO DA VINCI ile TABLONUN İÇİNDE
Hayalleri ve iyi bir fikri olan çocuklar için muhteşem bir macera!

Sizi zamanda yolculuğa çıkaran esrarengiz bir kitabınızın olmasını ister miydiniz?

Daha önce mucitlerin yaşamına hiç zaman yolculuğu yapılmadı ve hiç kimse böyle esrarengiz bir serüven ile geri dönmedi.
Bunu ilk başaran Alp oldu. Hem de hiç beklemediği bir anda…

Alp, “Dâhiler ve Büyük İcatları” adlı kitabında hangi mucidin hayatını okursa onun yaşamına gizemli bir zaman yolculuğu yapacağını keşfetmişti. Alp, kendisine zaman yolculuğu yaptıran ve Nikola Tesla’nın yaşamına götüren kitaba uzanırken elleri titriyordu. Bir kitabın nasıl olup da bunu yapabildiğine hâlâ inanamıyordu. Fakat ilk macerasından geriye kalan Tom Sawyer ve Nikola Tesla’nın armağanları hâlâ başucunda duruyordu. Kitaba, bir ay boyunca dokunmaya cesaret edememişti. Fakat Nikola Tesla ile yaşadığı müthiş serüvenden çok şey öğrenmişti. Şimdiyse kitap karşı konulmaz bir çekim gücü yaratıyor, yeni bir macera için güçlü sinyaller yolluyordu. Alp, tüm benliğinle hissettiği o çekim gücüne, bilinçaltının derinliklerinde şu cevabı verdi: “Hazırım. Yeni bir macera için hazırım.” Kitap, bu yolculuğa karşı çok istekli görünüyordu ve titreşimi giderek hızlanıyordu. Alp, kırk ikinci sayfayı okumaya başladı. Göz kapakları uyuşmaya, parmakları kitabın titreşimine uyum sağlamaya başlamıştı. “Muhteşem olacak.” diye tekrarlayarak heyecanını ve yüreğinde beliren gizli korkuyu bastırmaya çalıştı. Bu kez zaman yolculuğunun durağı, gelmiş geçmiş en büyük mucitlerden biri olan Leonardo da Vinci’nin yaşamıydı.


Ürün Adı: Mucitlerle Kitabın İçinde - Leonardo da Vinci ile Tablonun İçinde
Ürün Kodu: 9786256934115
Yazar: Özlem Aytek
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 96
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...