750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Ebeveyn olarak, çocuğunuzun fikirlerini özgürce ortaya çıkarmasını, eleştirel ve geliştirici düşünme becerisi kazanmasını ve duygusal farkındalığını arttırmasını istiyor musunuz? “Miniklerle Felsefe Etkinlikleri Serisi” kitaplarımızı bu amaçla hazırladık.
Okul öncesi eğitim ve felsefe odaklı bu etkinlik serimizde, çocukların bilişsel gelişimlerini destekleyici 15 kazanım konusu bulunmaktadır.
Yaş grubu: 5+ yaş eğitici ve eğlenceli etkinlik seti - 24 Sayfalık 4 Kitap Toplam 96 Sayfa
Neden çocuklar da felsefe yapmaya başlamasın?
“Miniklerle Felsefe Etkinlikleri Serisi”nde yer alan aktivite kitaplarımız:
“Doğru mu, Yanlış mı? - Miniklerle Felsefe Etkinlikleri”
-Kitabımızla, yaşama dair birçok konuya ilişkin hikâye ve resimler üzerine aktiviteleri yapan çocuğunuzla birlikte birçok soruya cevap arayabilecek, belki yeni sorular soracak, neyin kime ve neye göre doğru-yanlış olduğu üzerinde felsefi konuşmalar yapabileceksiniz.
“Çevre Bilinci - Miniklerle Felsefe Etkinlikleri”
-Kitabımızdaki, çevre, ekoloji, geri dönüşüm ile ilgili hikâye ve resimlerle ilgili aktiviteleri yapan çocuğunuzla hem sohbet edebilir hem de sorulara cevap arayabilirsiniz. Yeni sorular sormasını da sağlayabileceğiniz bu kitap sayesinde çocuğunuza çevre bilinci kazandırırken, aslında yaşamla felsefe arasında ilişki kurmasına fırsat tanımış olacaksınız.
“Nezaket ve Saygı - Miniklerle Felsefe Etkinlikleri”
-Kitabımızdaki, ne zaman, neden ve nasıl nazik olmamız gerektiğine ilişkin hikâye ve resimlerle ilgili aktiviteleri yapan çocuğunuz, bu kavramlarla ilgili yeni sorular sorabilecek, nezaket ve saygının ne anlama geldiğini felsefi ölçüde kavrayabilecektir.
“Mutluluk Nedir? - Miniklerle Felsefe Etkinlikleri”
-Kitabımızdaki, bizi nelerin mutlu ettiği ile ilgili hikâye ve resimlerle ilgili aktiviteleri yapan çocuğunuzla birlikte, mutluluk üzerine sorular sormasını, mutluluğun sebebini ararken aslında felsefenin yaşamla olan ilişki bağını kurmasını sağlayabileceksiniz.
“Miniklerle Felsefe Etkinlikleri Serisi”nin kazanımları:
• Görsel Algı
• İşitsel Algı
• El-Göz Koordinasyonu
• Benzerlikleri Bulma
• Farlılıkları Bulma
• Zıt Kavramlar
• Parça Bütün İlişkisi
• Gruplama
• Sıralama
• İnce El Kaslarını Geliştirme
• Yorumlama Yetisi
• Eşleştirme Becerisi
• Matematiksel
• Sözel Yeti
• Uzaysal ve Mekânsal Yeti


Ürün Adı: Miniklerle Felsefe Etkinlikleri Serisi (4 Kitap)
Ürün Kodu: 9786258491371
Yazar: Ayşen Oy
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 96
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...