750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Evi hayvan oteline çevirme fikri, çık aklımdan!

Sabine Stehr'in yazıp Stefanie Reich'in resimlediği Evcil Hayvanlar Tatilde, beklenmedik tıkırtılar, önlenemez çıtırtılar ve ortalığı birbirine katan ötüşlerle hareketlenen şamatası bol bir macera!

Birkaç gürültücü misafiri “gizlice” evinde konuk eden cin fikirli bir ufaklığın başından geçen eğlenceli olayları konu alan kitap, hayvan sevgisi aşılamanın yanı sıra komşuluk, arkadaşlık, fedakârlık, özveri gibi değerlerin önemini de vurguluyor.

İster bir tavşan isterse bir kertenkele olsun, bir hayvanın bakımını üstlenmenin gerektirdiği sorumluluk bilinci üstüne renkli bir anlatı sunan bu sevimli öykü, zamane çocuklarının karşılaştıkları sorunlara karşı geliştirdikleri çözüm önerileriyle şaşırtıyor.


Kerem'in arkadaşları birer birer tatile çıktıkça, Keremlerin evi kalabalıklaşıyor. Hipi, Geko, Fuji derken evdeki curcuna alıp başını gidiyor.
Sabah kahvaltısı servisi, bakım saati yetmezmiş gibi her yer her yerde olunca ortalık adeta bir lunaparka dönüşüyor. Haberi alan kapıda beliriyor. Yoksa mahallelilerin fısıltı gazetesiyle yaydıkları haber doğru mu? Kerem evinde hayvanlara tatil mi yaptırıyor?
Bu arada, ev sahipleri İsmail Bey evde hayvan bakılmasını kesinlikle istemiyor. Amanın, Kerem'in hiç açık vermemesi gerek! Yoksa?..

Önünü ardını hiç düşünmeden bir karar almanın her zaman hüsranla sonuçlanmayacağını gösteren bu sürprizli öykü hayvanların bakımıyla ilgili küçük ipuçları da paylaşıyor.

“Küçük Yıldızlar” koleksiyonu kapsamında “Okuma Seviyesi 1” olarak sınıflandırılan Evcil Hayvanlar Tatilde, içerdiği bulmaca ve oyunlarla, öğrencilerin kelime dağarcığını zenginleştiriyor, okuduklarını daha iyi anlamalarını ve pekiştirmelerini olanaklı kılıyor.

Ürün Adı: Küçük Yıldızlar: Evcil Hayvanlar Tatilde
Ürün Kodu: 9786052858271
Yazar: Sabine Stehr
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 48
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...