750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
???? ??????? ???????????? ???? ????? ????? ???????? 1 ????? 2011 ???? ? ???????? ? ????????. ?????? ?????????? ????????? ????? ??????. ???????? ????????? ????? ? ??????, ??????? ?????????? ??????????? ? ??????. ???????? ?? ??????????, ??????? ????? ????????, ????????? ???????? ? ??????? ?????????? ??????, ? ????? ???????????? ??????? ??????? ???????? ?????????? ? ????????? ????? ????????. ??? ????? ? ????????? ??????? ???? ? ??? ??????? ????????????. ??????????? ? ?????, ????? ???? ??????? ???????. ????????, ???? ????????? ???????? ?????? ???? ? ??????? ???? ? ??? ?????? ????????? ?????? ??? ????????, ? ???????? ??? ?????????? ? ???????. ??? ????? ????? ???? ??????? ??? ???????. ????? ?????? ?? ???? ??????, ????????? ??????. ??? ????? ????? ???????????? ??? ??????, ?????????? ????????????? ????? ??????? ???????? ????.

***

Genç yazarımız Seda Sofia Özenç, 1 Mart 2011'de Belarus'un Vitebsk şehrinde doğdu. Ünlü resam Marc Chagall'ın doğduğu yer. İlkokulunu Moskova'da okudu. Şu anda başarıyla eğitimine Türkiye'de devam ediyor. Güzel yeşil Belarus ormanlarında yürüyüşler yaptı, Moskova'daki resim sergileri ve galerileri ziyaret etti ve bilge şehir İstanbul'un asırlık tarihi bu hikayenin yazılmasına ilham kaynağı oldu. Bu ilhamla, yazarlığa ilk adımını bu kitapla atıyor. Bu kitabı, küçük kedi Hoofi ve onun yaramaz mizacı anlatıyor. Hikayenin çizimleri de yazarın kaleminden çıktı. Belki de küçük okurlarımız Hoofi'nin hikayesinde kendilerini bulacaklar ve bu, onların gelecekte karşılaşacakları durumlar için küçük bir ders olacaktır. Ayrıca annelere de faydalı olabilir. Bu kitap yazarın bildiği iki dilde yayınlanıyor. Rusça konuşan çocuklara da Türkçe öğrenmelerinde yardımcı olabilecek bir kaynak olarak kullanılabilir.


Ürün Adı: Küçük Hoofi
Ürün Kodu: 9786259967493
Yazar: Seda Sofia Özenç
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 24
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...