750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Her ânın tadını çıkarın, ne de olsa doğanın acelesi yok!

Dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilere kucak açan Birlikte Yaşam Okulu'nda her gün ayrı bir maceradır.

“İlk Çizgi Romanım” serisinin Okulda Bebek Var isimli kitabında, meraklı kafadarlarımızı doğanın döngüsü ve dengesi üstüne düşünme fırsatı bulacakları, esin verici bir farkındalık öyküsü bekliyor.

Sıradan bir okul günü, Emre Öğretmen'e gelen ani bir telefonla hareketlenir. Ahizenin ucundaki ses fena hâlde telaşlıdır. Acaba ortalığı bu kadar velveleye verecek kadar ne olmuştur? Öğretmenlerinin apar topar okuldan ayrılışını anlamlandıramayan çocuklar soluğu bahçede alır. Derken, tüm gözler Can'ın elindeki kestanede toplanır. O da nesi, kestane tohumundan bebek mi yapılırmış hiç? Neden olmasın? Şu gördüğünüz kocaman ağaç ilk başta küçücük bir tohumdu sadece. Sonra fidan oldu, büyüdü, büyüdü ve bugünkü heybetli görüntüsüne kavuştu. Tıpkı annesinin karnında büyüyen bir bebek gibi. Doğanın insana, insanın ise doğaya benzemesi gerçekten büyüleyici. Yaşam doğanın bize armağan ettiği mucizelerle dolu. Aslolan, tabiatın kalbinde filizlenen tohumların değerini bilmekte tabii!

Şu gelenlere bakın! Emre Öğretmen'in yanındakiler de kim öyle? Nee, yoksa bu bebek...

Ürün Adı: İlk Çizgi Romanım - Okulda Bebek Var
Ürün Kodu: 9786259962634
Yazar: Mathieu Grousson
Basım Yılı: 2024
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 32
Kağıt Cinsi: Kuşe
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...