750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İnsanlık tarihinin yeniden yazıldığı kadim topraklarda gizemlerle dolu bir döngü her şeyi değiştirebilir…
Gökyüzüne baktığımızda gözümüze çarpan gezegenler, galaksiler ve kuyruklu yıldızlar binlerce yıl öncesinin insanları tarafından kızdırılmaması gereken ilahi güçler olarak görülürdü. İnsanoğlu onları kızdırırsa felaketler yaşanır, sonra her şey yeniden başlardı. Bu, sanki dünyanın döngüsü hâline gelmişti ve bu döngüde, iki türlü felaket vardı. Biri tufanlarla gelen su kaynaklı, diğeri de kuyruklu yıldızlarla gelen ateş kaynaklı…
Alman Arkeolog Bay Klauss'un Babil'de bulduğu antik parşömenlere göre bu döngüde sırada, kuyruklu yıldızlarla gelecek olan bir felaket vardı. Yörüngelerine göre bu felaketin en büyük şüphelileri ise 1997 Hale-Bopp ya da 2013 Panstars ve Lemmon kuyruklu yıldızlarıydı... Şanlıurfa'da yapılan kazılar sırasında bir heykel bulunur. Heykelin bulunuşu, o gece yaşanan garip olaylar ve o gece dünyaya gelen bir çocuk, bütün bu kadim gerçeklerin odak noktasıdır…
Asaf Ekin Yeşil, dünyanın bilinmezlerle dolu geçmişinden günü- müze uzanan sırlara ışık tutan bir romanla genç okurlarla buluşuyor.


Ürün Adı: Fısıltılı Taşlar Diyarı Göbeklitepe
Ürün Kodu: 9789752128682
Yazar: Asaf Ekin Yeşil
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 80
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...