750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

İKİ SİHİRLİ TREN, GİZLİ GÖREVDEKİ DÖRT ÇOCUK, KAYIP BİR KİŞİ VE DÜNYANIN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN GELEN ZOR DURUMDAKİ HAYVANLAR…
NEFES KESİCİ BİR ÇEVRECİ DEDEKTİFLİK ÖYKÜSÜNE HAZIR OLUN!

Son bir yılda Kate’in hayatında çok şey değişmişti. O ve Tom artık buharla çalışan ve hayvanları kurtaran büyülü bir trenin kondüktörleriydiler. Ancak gizli bir kimliğe sahip olmak her zaman göründüğü kadar kolay değildi. Herbert dayı kayıptı ve iklim krizi günden güne kötüleşiyordu. Giderek daha fazla hayvan yardıma ihtiyaç duyuyordu.
Böylece Kate kuralları bir kenara bıraktı ve hem Herbert dayısını bulmak hem de dünyaya yeniden denge getirmek için Gümüş Ok’la birlikte onaylanmamış bir göreve çıktı. Ancak bu yolculukta yalnız olmadığını çok geçmeden fark etti. Altın Ebabil adlı gizemli bir tren de kendi meselesiyle raylarda ilerliyordu. Acaba bu tren ve içindekiler, dost mu yoksa düşman mıydı?
Gümüş Ok’un bu heyecan verici devam kitabında Kate, Tom ve hayvan dostlarını; Kuzey İskoçya’dan Avustralya’nın taşralarına, Bering Denizi’nin derinliklerinden Çok Gizli Kıtalar Arası Demiryolları’nın arkasındaki gizemli güçlere varıncaya dek soluk soluğa bir macera bekliyor.


Ürün Adı: Altın Ebabil Gümüş Ok Serisi 2. Kitap
Ürün Kodu: 9786256366589
Yazar: Lev Grossman
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 256
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...