200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Bu kitapta, Anayasa Mahkemesi’nden Devlet Güvenlik Mahkemesi’ne, Danistay’dan Yargitay’a, adli yargidan idari yargiya, hukuk sisteminin her birim ve kademesinde yüzlercesi yasanan baski, tehdit ve sindirme operasyonlari ile ya da gönüllü uygulayicilar araciligi ile yarginin nasil igfal edildigi, yönlendirildigi ve yargilamanin bir zulüm aracina dönüstürüldügü somut örnekleriyle sunulmaya çalisilmistir. Isin ilginç yani, 1997 postmodern darbe sürecinde genelkurmay baskanligi tarafindan düzenlenen “brifinglerin”, arizi bir durum olmadigi, yargi mensuplarinda aliskanlik yarattigi, bu aliskanliklarini firsat buldukça sürdürme egilimi ve çabasi içinde olduklari 2008’li yillarda bir kez daha görülmüstür.Ülkemizde, yarginin politik suistimali konusunda çok sayida eser yayinlanmistir. Ancak suistimalin boyutlariyla kiyaslandiginda, bu yayinlar çok azdir. Bu davalarla ilgili çok daha kapsamli, özellikle olayin taraflarinin tanikliklarini içeren bilimsel çalismalar yapilmasi gerekmektedir. Bu kitap, birçok açidan önem tasimaktadir. Birincisi, yazarinin, kitapta yer alan davalarin çoguna taniklik yapmis olmasi; ikincisi, iyi bir hukukçu olmasi; üçüncüsü, bu hukuksuzluklarin acisini yüreginin derinliklerinde hissetmesi. Daha da önemlisi, bu sorunlari çözüm makaminin üyesi olmasidir.Bu eser hiç kuskusuz, hiçbir hukuksuzlugun gizli kalmayacaginin kaniti olmasi yaninda, bundan sonra yargi görevinin politik suistimalini düsünenleri bir kez daha düsünmeye sevk edecek, hukuk devletine giden yoldaki önemli engellerden birini yerinden oynatacaktir.

Ürün Adı: Yargı Emir ve Görüşlerinize Hazırdır 1990 Sonrası Türk Yargısının Politik Suistimali
Ürün Kodu: 9786051130064
Yazar: Hüsnü Tuna
Basım Yılı: 2009
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 192
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...