200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İslam dünyasının Haçlı işgaline karşı çetin bir imtihan verdiği XI-XII. Yüzyıllar, Doğu ile Batı arasındaki mücadelenin en şiddetli safhasına tanıklık etti. Bu sırada bölünme ve parçalanmışlıkla malul olmuş İslam dünyasında herkes dirayetli bir kurtarıcının gelmesini bekliyordu. Seleflerinden aldığı tecrübe ile bu rolü üstlenen İmâdüddin Zengî, politik zekâsı ve akıllı hamleleri sayesinde Müslümanların tükenme noktasına erişmiş olan umutlarını yeniden yeşertmeyi başardı. Yeşeren umutlar, sadece yarım asır içerisinde yazarın Düzen İradesi olarak tanımladığı Nureddin Mahmud Zengî’nin faaliyetleriyle dallanıp budaklanacak, Fetih İradesi olarak tanımladığı Selâhaddîn’in faaliyetleri sayesinde büyük başarılara ulaşacaktı. İşe bu eser, dönemin kaynakları ışığında bunun ilk aşaması olan Umut İradesinin sürükleyici serüvenini anlatmaktadır. Klasik tarih anlatısında eksikliğini çokça hissettiğimiz isabetli psikolojik tahliller yapma konusunda oldukça cömert davranan yazar, böylece bu iradenin sadece kılıç-kalkanla değil aynı zamanda psikolojik bir savaşla olgunlaştığına dikkat çekmektedir.

Ürün Adı: Umut İradesi "İmâdüddin Zengî"
Ürün Kodu: 9786052812839
Yazar: Ziya Polat
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 223
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...