200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

KÜRESELLESME TARTISMALARI ISIGINDA ULUS DEVLETGünümüzde teknolojik, siyasi ve ekonomik sartlarda dünya genelinde ve daha önce görülmemis hizda degisiklikler yasanmakta, ekonomiden siyasete sosyal politikadan kültüre, hemen her alanda görülmeye baslanan degisim ve etkileri daha ziyade "küresellesme" kavramin? ile ifade edilmektedir. Küresellesmeye sanayi toplumuna has bütüncül (modernist) yapilanma anlayisi giderek ortadan kalkmakta, yerelden uluslar arasi düzeye kadar tüm örgütlenmelerde esneklik ve farkliliklara açiklik esas hale gelmektedir. Ulus devletin temel unsurlari ve yapisal özellikleri de bu esaslarla yeniden biçimlenmekte, yok olmamaktadir. Ayrica, dünyanin hemen her tarafinda ulus devletin ideolojik temeli olan milliyetçiligin giderek yükselmesi, ulusal bilincin hala küresel bilincin önünde olusu, güçlü devletlerin reel egemenliklerindeki büyük artis, en önemlisi de ulusun yerini alacak bir mesrutiyet zemininin belirmeyisi gibi bulgular da ulus devletin baslica devlet biçimi olarak varligini sürdürecegine isaret etmektedir."Bilemezseniz, bilmediginiz yolda gidersiniz. Öngöremezseniz, engelleyemezsiniz."Ince Kapak:

Ürün Adı: Ulus Devlet
Ürün Kodu: 9786055857172
Yazar: Köksal Şahin
Basım Yılı: 2009
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 336
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...