200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

    Üçlü Sarmal İşbirliğine Dayalı İnovasyon Model Üretimi: Türkiye Örneği

  • Barkod:9786052812457
  • Marka :Hiperlink Yayınları
  • Kategori:Ekonomi
  • Stok:2
  • 143,75 TL
Kitapta, son hükümetin dünyanın ilk beş ekonomisinden biri olma hedefine bağlı olarak; Türkiye için inovasyon model önerisi yapılmaktadır. Bu bağlamda kitaptaki inceleme; Türkiye’nin küresel Pazar içinde rekabet edebilme koşullarının incelenebilmesi için literatüre bağlı olarak, ekonomik gelişmeleri kronolojik olarak ele almaktadır. Bunun yanı sıra, yenilik stratejileri dünya pazarında önemli bir yere sahip olup, inovasyon modelleri ile üniversite-sanayi-devlet işbirlikleri incelenmiştir. Kitaptaki analiz ve tartışma bölümü; daha önce inovasyon stratejilerini oluşturan ve başarılı olan ülkeler ile Türkiye’nin karşılaştırmasını Küresel İnovasyon İndeksi GII, OECD (Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü) raporlarından alınan verilerle yapılmakta ve elde edilen sonuçlar değerlendirilmektedir. Söz konusu verilerin sonuçları doğrultusunda Türkiye durum tespiti yapılmış, ülkenin gelişme gösterebileceği alanlar tespit edilmiştir.

Üçlü sarmal modele dayalı olarak Türkiye model önerisi çalışması literatür ve analiz bölümündeki değerlendirmelerin verilerine bağlı olarak şekillendirilmektedir. Türkiye’nin güçlü olduğu alanlar, desteklenmesi gereken alanlar belirlenmiş ve oluşturulacak modellemeyle ilerleme sağlanması yönünde öneri sunulmuştur. Öneride, Türkiye’nin sahip olduğu nüfus özellikleri, jeo-politik ve kültürel yapısı, ticaret yolları üzerinde bulunması ve kaynaklarının çeşitliğini etkin olarak kullanmasının Türkiye’nin hedeflerine ulaşmasında avantaj sağlayabilecek göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Ürün Adı: Üçlü Sarmal İşbirliğine Dayalı İnovasyon Model Üretimi: Türkiye Örneği
Ürün Kodu: 9786052812457
Yazar: İkbal Sinemden Oylumlu
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 181
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...