199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
1980 darbesi ve sonrasındaki süreç toplumun yaşam biçimini ve eğilimlerini önemli ölçüde değiştirdiği için, sosyal bilimlerin bütün şubeleri bu dönemin karakteristik yapısı üzerine oldukça kafa yorar. Türk toplumunun yeni bir istikamet belirleme çabası içinde bulunduğu bu süreçte, kültürel değerlerin metalaşma durumunu edebi metinler üzerinde göstermek isteyen Halil Fatih Alagöz, dönemin önemli romanlarında tüketime entegre edilen yeni yaşam biçiminin izlerini sürer. Yazar, ele aldığı romanları alışılmışın dışında bir çerçeve çizmek suretiyle yorumlayarak edebi metnin sınırlarını yeni bir boyuta çeker. Romanların satır aralarında gezinirken sadece karakterlerin yaşamını anlatma yoluna gitmek yerine, neden-sonuç ilişkisi çerçevesinde kapsayıcı bir yorum getirmeye çalışır ve dönemin aynı zamanda tanığı olan okuyucuyu bir iç hesaplaşmaya çağırır.
Prof. Dr. Mutlu DEVECİ


Ürün Adı: Türk Romanında Kültürün Metalaşması Sorunu
Ürün Kodu: 9786053427605
Yazar: Halil Fatih Alagöz
Basım Yılı: 2022
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 334
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...