199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
“Her büyük eser gibi devrim de büyük dozlarda tutku ve cesaret ister...“
Che’nin 1953-1956 yillari arasinda, 25 yasindayken çiktigi ikinci Latin Amerika gezisinde tuttugu bu günlüklerde, bir devrimcinin dogusunu haber veren isaret fisekleriyle karsilacaksiniz:
Guatemala’da doktorlukta uzmanlik yapmayi kendi içindeki iki Ben’e, Sosyalist Ben ile Gezgin Ben’e ihanet olarak görmesi; Mexico City’de kendisine tipatip benzedigini düsündügü Kübali devrimci Fidel Castro’yla tanismasi, Carletto [Karl Marx] ile Federicuccio’nun [Friedrich Engels] sadik bir okuyucusuna dönüsmesi, zengin kurumlarda çalisan burjuva evliligi yapmis bir çiftten ziyade bir balinayla daha çok ortak noktasi oldugunu itiraf etmesi, komünist ahlakinin insana heyecan veren o “Biz“i hissettirebilecek en güzel sey oldugunu savunmasi, hayatinin ilk yirmi bes yilina üç büyük eylem çizgisinin damgasini vurmasi: bilime duydugu ilgi, tuhaf gezginlerle çiktigi yolculuklar ve gerçek bir devrimde yer alma istegi...
Dolayisiyla bu kitap, ünlü arkeolojik yerleri gezmek üzere yola çikan bir genç adamin adim adim nasil siyasal bir eylemciye dönüstügünü anlatmakta, okura bir devrimcinin dogusunun ipuçlarini vermektedir...
(Tanitim Yazisindan)

Ürün Adı: Tekrar Yollarda
Ürün Kodu: 9799752890052
Yazar: Ernesto Che Guevara
Basım Yılı: 2015
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 152
Kağıt Cinsi: 3. Hamur
Çevirmen: Gürol Koca
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...