199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
1984 Berlin doğumlu, Alman yazar Elsa Koester ilk romanı Tarçınlı Kuskus’ta, gazeteci ve aktivist olarak edindiği deneyimlerden ve ailesinin farklı kültürel geçmişlerinden yararlanarak, Bellanger ailesine mensup, üç kuşaktan kadının hayatını, bir kültürlerarası diyalog örgüsüyle, sosyo-politik arka planıyla, göçmenlik, kadınlık, kimlik politikaları, küreselleşme, milliyetler, aidiyetler ve tabii ki efsanevi yemekler etrafında örülü hikâyeleriyle ele alıyor.
Tunus, Fransa ve Almanya üçgeninde, son derece canlı ve kıvrak bir dille, sürekli değişen anlatıcı perspektifleriyle ilerleyen roman, kaderleri sosyal çalkantılar ve krizlerle belirlenen güçlü kadınların iç içe geçen büyüleyici hikâyelerini anlatırken, Tunus’un bağımsızlığı, Paris’teki 68 olayları ve mülteci krizi gibi Avrupa’nın yakın tarihindeki birkaç önemli olaya da odaklanıyor.
Son yıllarını Paris’teki dairesinde kitap okuyarak geçiren, yüz yaşını aşmış, Fransa doğumlu, ”Mamie” lakaplı Lucile, Tunus’ta doğan kızı Marie ve bu iki bağımsız, yaralı kadının hatıraları arasında kaybolan, aileyi birbirine bağlayan duygusal bağları, çocukluğunu ve kimliğini arayan Berlin doğumlu torunu Lisa. Tarçınlı Kuskus psikolojik derinlik, duygusal sıcaklık, empati, hikâye anlatma zevki ve çekici karakterlere dolu, sürükleyici ve çağdaş bir Avrupa romanı

Ürün Adı: Tarçınlı Kuskus
Ürün Kodu: 9786057017840
Yazar: Esa Koester
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 408
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Gülderen Pamir
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...