199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Tanzimat’tan itibaren Türk aydinlarinin çogu hayatlarinda siyaset, edebiyat ve aksiyonu birlestirmislerdir. Osmanli Türkiyesinin asirlardir daldigi “Devlet-i ebed-müddet” rüyasindan üst üste muharebe felâketleri, yabanci müdahalesinin her an etrafinda döndügü “taksim” tehdidi, azinlik isyanlari ve daha bir yigin siyasî gailenin korkusuyla uyanan nesiller, Avrupa’nin bas ucunda ihtirasla bekledigi “Hasta Adam”i kurtarmak için sürekli olarak mücadele etmislerdir.Bu mücadelenin 1865-1908 yillari arasinda görülen baslica iki hareketi, Yeni Osmanlilar ve Jöntürkler, son yüzeli senelik kültür ve edebiyat tarihimizde “ihtilâl edebiyati” diyebilecegimiz zengin bir literatür vücuda getirmislerdir.Devrinde çikardigi Mizan gazetesinden dolayi “Mizanci” diye söhret bulan Murad Bey (1854-1917), bu ihtilâlci edebiyatçilarin Namik Kemal’den sonra en dikkate deger ve siyasî aksiyonuna siki sikiya bagli mizaci ve hayat merhaleleri göz önünde bulundurulursa, en problematik sahsiyetlerinden biridir. Namik Kemal gibi onun da gazeteci, romanci, tenkitçi, piyes yazari, hatirât muharriri, siyasî eser müellifi ve tarihçi gibi hepsi birbirini tamamlayan çesitli cepheleri vardir.Ülkemizin taninmis bilim adamlarindan Prof. Dr. Birol Emil tarafindan yazilan elinizdeki eser Mizanci Murad Bey’i bütün yönleriyle ele alan en kapsamli çalisma niteligindedir.

Ürün Adı: Son Dönem Osmanlı Aydını Mizancı Murad Bey
Ürün Kodu: 9786054208005
Yazar: Birol Emil
Basım Yılı: 2009
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 653
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...