199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
“Freud’un bireysel düzlemde geçerli olan psikanalitik kuramı hakkında okuyucunun kolaylıkla bulabileceği çok sayıda çeviri ve telif yayın bulunmaktadır. Ancak sosyal teori alanında Freud’un özellikle din, ahlak ve uygarlığın kökleri ile kitle psikolojisine ilişkin görüşlerini açıkladığı temel eserlerin eleştirel değerlendirmesine ilişkin Türkçe kaynak bulmak o kadar kolay değildir. Bu kitapta özellikle Freud’un ülkemizde daha az bilinen bu sosyal filozof yönünü tanıtmanın önemli bir sorumluluk olduğu düşüncesi ile bu konuya özellikle yer verdim.” Prof. Dr. Cengiz GÜLEÇ

Freud, 20. yüzyılda ortaya çıkan birçok kuram ve öğretinin gelişmesinde öncü rol oynamış, terapi kültürünün bilimsel temellere dayandırılması ve yaygınlaşmasının mimarı olmuştur. Yüzyılı aşkın süredir ağır eleştirilere maruz kalmış ama tüm olumsuzluklara rağmen görüşleri ve kuramı ile bilim ve düşünce tarihinde son derece önemli bir yere sahip olmayı başaran ender fikir insanlarından biri olarak hak ettiği ilgiyi görmüş ve sayısız kitaba konu olmuştur.

Psikiyatr ve Psikoterapist Prof. Dr. Cengiz Güleç, Bilinçdışının Kâşifi ve Psikanalizin Mucidi Sigmund Freud’un yaşam öyküsünü, ilişkilerini ve öğretisini psikanalitik açıdan anlattığı bu eserde onun dehasını çarpıcı örneklerle gözler önüne seriyor. Ayrıca Freud’un din, ahlak, uygarlığın kökleri ve kitle psikolojisine ilişkin görüşlerine yer vererek onun sosyal filozof yönünü tanıtıyor.

Ürün Adı: Sigmund Freud - Bilinçdışının Kaşifi ve Psikanalizin Mucidi
Ürün Kodu: 9786054912834
Yazar: Cengiz Güleç
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 264
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...