200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Dünyada artik kara, deniz, hava ve uzay ortamindan sonra yeni bir savas ortami mevcut: Siber uzayda yasanan savaslar. Siber uzayda yapilan savaslarin ülkelerin ulusal güvenliginin askeri, siyasi ve ekonomik boyutlarina yönelik olusturdugu tehdidin hassasiyetlerini ve etkilerini ortaya koyan bu çalisma, siber savaslari ulusal güvenlik perspektifiyle ortaya koyarak güvenlik yaklasimlarina yeni bir bakis açisi ve farkli bir boyut getirmektedir.Siber savaslarin hedef aldiklari unsurlari ve olusturmak istedikleri etkilerin siniflandirildigi eserde, ülkelerin kritik altyapilarini hedef alan siber taarruz yöntemleri ve siber savunma yöntemleri incelenmistir. Ayrica siber suçlarla mücadelede yasanan güçlükler irdelenerek, bu alandaki tek uluslararasi sözlesme olan Avrupa Konseyi Siber Suçlar Sözlesmesi'nin siber güvenlige etkileri hukuksal açidan degerlendirilmistir.Siber savaslarin milli güvenligin askeri, siyasi ve ekonomik boyutlarina olan etkileri ortaya konularak, bu etkiler yakin zamanda yasanmis siber savas olaylari ile örneklendirilmistir. Siber savaslarin amaçlarina ve olusturduklari etkilere göre kategorize edildigi eserde, bu kategorilerin hedefleriyle paralel olacak sekilde milli güvenligin askeri, siyasi ve ekonomik boyutlarina etkileri ele alinmistir.(Tanitim Bülteninden)

Ürün Adı: Siber Savaş ve Ulusal Güvenlik Stratejisi
Ürün Kodu: 9786055857370
Yazar: Gökhan Bayraktar
Basım Yılı: 2015
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 232
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...