200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Bu kitapta Alman ve Türk edebiyatında sevgi kavramı değişik boyutlarıyla ele alınmaktadır. Sadece insanın öz sevgisi ve yek diğerine duyduğu sevgi değil, aynı zamanda ötekine yönelik adını koyamadığı sevgi de değişik görünümleriyle tartışılmaktadır. Alman edebiyatı, Göçmen edebiyatı ve Türk edebiyatı olmak üzere üç kategoride sıralanan yazılarda insan ve hayvan sevgisinin biri birini tamamlayan renkleri sanat düzlemine taşınan duygular ve duyumsamalar, olaylar ve insan ilişkileri bağlamında nasıl yansımaktadır.
Okuru Batı’dan Doğu’ya; başka deyişle evrenselden yerele taşıyan bir rüzgar gibi savuracak ya da gemi gibi sırtlayacak yazıların onda uyandıracağı çağrışımların, açacağı ufkun elbette sınırını biz koyamayız. Belki biri belki hiçbiri, belki de hepsi sevgi sözcüklerinden bir şeyler fısıldayacaktır kulağına. Aslında ne fısıldarsa fısıldasın, o kendi sesidir yüreğinden yükselen. Bu ses tercüman olabilirsek ne mutlu


Ürün Adı: Sevgi Edebiyatı
Ürün Kodu: 9786052811382
Yazar: Ali Osman Öztürk
Basım Yılı: 2018
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 184
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...