450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Çünkü sevmek, özveri gerektirir.

Jack London'ın, edebiyat tarihinin en gerçekçi hayvan karakterlerinden birini yarattığı benzersiz eseri Beyaz Diş, Barış İnce'nin yalın ama vurucu anlatımıyla “SEN de OKU Klasikler” koleksiyonunda yeniden okurla buluşuyor.

Farklılığının gölgesinde büyüyen vahşi bir kurdun doğayla, insanla ve kendiyle mücadelesini sayfalarına taşıyan kitap; iyilerle kötülerin ezelî ve ebedî çatışmasını güven, merhamet ve sevgi kavramları üzerinden tartışmaya açıyor.

İçinde yaşadığımız âleme ve ona hükmedenlere bir kurdun gözünden bakan bu etkileyici roman, canavarlaşan insanın acımasızca katlettiklerini kuzeyin soğuk rüzgârlarıyla gözler önüne seriyor.

Yarı köpek bir anne ile kurt bir babanın yavrusu olarak dünyaya gelen Beyaz Diş, doğduğu ilk andan itibaren vahşi doğası gereği insanlara nasıl yaklaşması gerektiğinin gerilimini yaşar. Aydınlık dünyada tedirgin adımlarla yürüdükçe cesur, zalim ve bazen de yırtıcı olmanın gücünü keşfeder. Kuvvetli olana boyun eğip, zayıf olanı ezmedikçe hayatta kalamayacağını anlar. İçinde kopan fırtınalar onu hep yaratılışına uygun bir yaşam sürmesi için ormana iter. Vahşi geçmişiyle insanın ona verdikleri arasında sıkışıp kalır. Bir süre sonra zorba bir adama satılarak ruhu nefretle doldurulur. Diğer köpeklerle dövüştürüldükçe bir savaşçıya, bir gladyatöre dönüştürülür. O artık insan eliyle yaratılan bir canavardır! Ta ki yine dövüştüğü bir gün, iyi kalpli bir adam tarafından kurtarılana değin. Sevmeyi, sevilmeyi unutan Beyaz Diş, karşısındaki bu insanı sevmeli mi yoksa ondan korkmalı mıdır? Sevgi ile korku arasında geçen ömründe belki de ilk kez bir insana güvenmesi gerekiyordur...

Tüm zamanların en sevilen klasiklerinden biri olan Beyaz Diş'in bu yeni yorumu, insanlarla hayvanlar arasındaki karmaşık bağ üstüne düşündürüyor; sevginin koşulsuz güvenle kazanılabileceğini hatırlatıyor.

Nefes kesici, hatta yer yer ürpertici bir hayatta kalma mücadelesine tanıklık ettiren bu sürükleyici roman, Ahmet Uzun'un usta işi çizimleriyle bütünleniyor.

Ürün Adı: Sen de Oku - Beyaz Diş (Klasikler)
Ürün Kodu: 9786052858141
Yazar: Barış İnce
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 104
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...