199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
“Rosner’ın zarif, yürek parçalayan romanı, II. Dünya Savaşı hakkında anlatılacak yeni bir
hikâyeye her zaman yer olacağının kanıtı. Kalp kırıklığı ve umutla dolu bu roman, bir anne ile kızı arasındaki bağın ve onların sevgi uğruna yaptığı fedakârlıkların hikâyesi. Muazzam ve mutlaka okunması gerek.”
–New York Times
“Sarı Kuşun Şarkısı’nda Gizli Dünya ile Schindler’in Listesi bir araya geliyor… Anneler ile kızlarının, savaş ile sevginin, yaşayanların müziği ile ölülerin sessizliğinin incelikle yazılmış hikâyesi.” – Kate Quinn, The Huntress ve The Alice Network kitaplarının yazarı.
II. Dünya Savaşı tüm dünyayı kasıp kavururken Polonya’da Nazi askerleri Yahudileri kasabalarından birer birer toplar. Róza ve beş yaşındaki müzik dehası kızı Shira kaçmayı başarır ve komşularının ahırına sığınır. Saklandıkları samanlıkta, içi melodilerle dolup taşan Shira’nın uyması gereken iki kural vardır: sessiz ve hareketsiz kalmak. Róza kızını oyalamak ve ağırlaşıp durma noktasına gelen zamanı biraz olsun geçirebilmek için ona büyülü bir bahçede yaşayan küçük bir kızın hikâyesini fısıldar: Kızın ses çıkarması yasaktı, o yüzden sarı kuş şarkı söylerdi. Kız zihninde ne bestelerse kuş onu söylerdi: tiz pikolo trilleri; genizden gelen boğuk kontrafagot homurtuları. Müzik çiçeklerin tomurcuklanmasına yardımcı olurdu. Bu hayali dünyada Róza kızını, dört yanlarını saran dehşetten korumaya çalışır. Fakat artık sığınaklarında güvende olmadıkları gün gelip çatar. Róza katlanması zor bir seçim yapmak zorundadır: Ya Shira’yı yanından ayırmayacak ya da ona hayatta kalma şansı sunarak bir kuş gibi uçup gitmesine izin verecektir.
II. Dünya Savaşı sırasında saklanmak zorunda kalan Yahudi çocukların gerçek hayat hikâyelerinden esinlenen Rosner’ın bu ilk romanı, bir anne ile kızının kavuşmaya, seslerini duyurmaya ve yuvalarına geri dönmeye duydukları hasretin hikâyesi.

Ürün Adı: Sarı Kuşun Şarkısı
Ürün Kodu: 9786057017833
Yazar: Jennifer Rosner
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 306
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Belgin Selen Haktanır
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...