199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Rahibe, Diderot’un adeta devleştiği romanıdır. Özelde Hıristiyanlık, genelde tum dini uygulamaları eleştiren, erotik yazılmış en cüretkar romanlardan biridir. Roman bir mektup tarzında yazılmıştır. 16 yaşındaki bir genç kızın başından geçenleri anlatır.

Manastıra kapatılmasına karar verilen Suzanne, buna tüm gücüyle karşı çıkar. Ağlar, yalvarır, çırpınır. Rahibe yemini edeceği gün başpiskoposun önünde açıkça kendi rızası dışında rahibe yapılmak istendiği söyler ve bakirelik yemini etmez. Onun için artık bu andan itibaren işkenceler başlar. Suzanne kendisinde olmadığı bir anda rahibe yemini ettirilir. Bu arada kırbaçlanmak, dışlanmak, yiyeceklerinin kirletilmesi, hakaretlere uğramak, giysilerinin elinden alınması gibi akıl almayacak işkencelere maruz kalır.

Bu işkencelerin yanısıra, ömürleri boyunca bakire kalmak zorunda olan rahibeler arasında homoseksüel durumlar yaşanmaktadır. Suzanne’ye de başrahibe tarafından tacizler yapılır ama o bu kötu¨ niyetleri anlayamaz ve uzun süre bu tacizlerle yaşar.

Ürün Adı: Rahibe
Ürün Kodu: 9786054226221
Yazar: Denis Diderot
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 240
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen: Turarn Erdem
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...