199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Kaç mevsimi vardır aşkın?
Peki, ya ateş düştüyse topraklarına, yüreğin daha kaç mevsim yanabilir?

Kore’de savaşın yankıları hâlâ sürerken, görenlerin gözlerini alamadığı, akıllı, güçlü bir genç kıza dönüşen Goh Junja, tıpkı annesi, büyükannesi ve ondan önceki tüm kadınlar gibi yetenekli bir dalgıç olmuştur. Babaları evi terk edip onları iki küçük kardeşiyle birlikte yapayalnız bıraktığından beri annesi, evin tüm sorumluluğunu sırtlanmak zorunda kalmıştır. Ancak Junja, artık sorumluluğu annesiyle paylaşabileceği bir yaşa geldiği için gururludur. Annesinin her yıl dağa yaptığı zorlu yolculuğu bu yıl kendisi yapmak için ısrar eder. Ne var ki orada onu umulmadık bir sürpriz beklemektedir. Biraz deniz mahsulü satabilmek için çıktığı dağda, bir asilzadenin oğlu olan ve kendisini zor durumdan kurtaran Suwol sayesinde belki de hayatında ilk defa kalbinin yerini öğrenir.

Öte yandan aşk, insanların kıtlığın, savaşın ve çatışmaların gölgesinde yaşadığı 1940’lı yılların Kore’sinde açmayan belki de tek çiçektir. Dağdan indiği gün yaşadığı bir felaket, Junja’nın çiçeğini de göğsünden koparıp alıverir. Geleceğe dair tüm umutları ve gencecik yüreğinin saf hayalleri tuzla buz olan Junja artık kaderin, sevginin, bağlılığın ve en önemlisi güçlü bir kadın olmanın gerçek anlamını yeniden keşfetmek zorunda kalacaktır.

Yaşanmış hayat hikâyelerinden esinlenerek kaleme alınmış olan Okyanusun Gözyaşları nerede, nasıl bir hayat yaşıyor olurlarsa olsunlar, tüm kadınların içinde saklı gücün tarih yazabileceğini şiirsel bir dille anlatan muhteşem bir kitap.


Ürün Adı: Okyanusun Gözyaşları
Ürün Kodu: 9786254431098
Yazar: Sumi Hahn
Basım Yılı: 2022
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 384
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...