350 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 350 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 350 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 350 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 F0423 Özellikleri;


Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 blaster'ı herhangi bir görev için özelleştirin!
Bu Nerf dart tabancası, Nerf oyunlarına hazırlanırken farklı tabanca stilleri oluşturabilmeniz için takılabilir bir kapsam ve takılabilir namlu içerir.
Çekirdek blaster ile yalın ve ciddi olun, hedeflerinizi hizalamak için dürbün ekleyin, uzaktan hedefleme için namlu ekleyin.
Eaglepoint RD-8 blaster ile savaşın getireceği her şeye hazırsınız.
Döner tambur 8 dart kapasitelidir. Arka arkaya 8 dart ateşleyin, ardından 8 dart tutan yerleşik dart deposundan hızla yeniden yükleyin.
Bu Nerf Elite 2.0 blaster, tambura yüklemek için 8 dart ve blasterde saklamak için 8 dart olmak üzere 16 Resmi Nerf Elite dartı ile birlikte gelir.
KAPSAMLI VE NAMLULU HERHANGİ BİR GÖREV İÇİN PARLATICIYI ÖZELLEŞTİR:
Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 blaster, herhangi bir görev için farklı blaster stilleri oluşturmak için çıkarılabilir bir kapsam ve namlu içerir.
8-DART DRUM, CIVATA EYLEMİ, 90 AYAK KADAR YANGIN DARTLARI:
Ateş Cıvata hareketli astara sahip bu blasterdeki 8 dart döner tamburdan 90 fit uzağa (27 metre) kadar arka arkaya 8 dart.
16 NERF ELITE DART, DART DEPOLAMA, TAKTİK RAYLAR:
16 Resmi Nerf Elite köpük dart içerir, Hızlı yeniden doldurabilmeniz için 8 dart için dahili depolama ve Nerf teçhizatı için 3 taktik ray (ayrı satılır).
Yaş Grubu: 8+
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...