200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Mütâlâ’ât-ı Edebiyye 135 sahife olup Hasb-i Hâli Birkaç Söz ile başlayan eserde 25 makale var. Söz gelimi, İmla ve Lisân Bahsi’nde yazım birliğinin şart olduğu açıklanır (40-47 ss.) Pejmürde İçün makalesi Recâi-zâde Mahmûd Ekrem Bey’in bu adla anılan eserini konu edinir. (111-114 ss.) Ardından gelen Yâdigâr-ı Nâcî İçün, Muallim Nâci ile ilgilidir. (114-118 ss.) Son olarak da Selânikli Hamdi Bey-zâde Osman Âdil Bey’in Vanda adlı romanı ele alınır. (132-135 ss.) Kitabın sonuna 1311’de Rodos’ta basılan bir Risâle de eklenmiştir. Mizân Gazetesine Karşı Mürüvvet Gazetesiyle Neşr Edilen Makâlât-ı Edebiyye (157-168 ss.). Sayfanın altına düşülen notta, bu eserciğin unutulmaması için böyle yapıldığı vurgulanır. İşbu Risâle ise 6 makaleden oluşmakta. Karanlık bir köşede kalmağa mahkum edilen bu küçücük amma bizce çok değerli eseri gün ışığına çıkarma imkanı bulduğumuz için mutluyuz. Kenarda-kıyıda kalmış nice kıymetli insanların yüzleri hürmetine Harid Fedai

Ürün Adı: Mütâlâ’ât-ı Edebiyye
Ürün Kodu: 9786052812891
Yazar: Harid Fedai
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 138
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...