199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Robin Gregory, Moojie Littleman’in Akılalmaz Mucizeleri ile, yetişkinler dünyasını altüst eden büyük çocuk kahramanlar geleneğine benzersiz bir karakter armağan ediyor. Yazarın bol ödüllü bu ilk romanı, lirik bir düzyazı ve benzersiz bir üslupla, Moojie Littleman’in mucizelerle örülü, büyülü gerçekçi dünyasını okurla buluşturuyor.
Sakat bir yetim olan, doğayla ve insanlarla kendine özgü ilişkiler kuran, sağaltıcı güçlere sahip, sıradışı ve çok güçlü bir karakterin maceralarını anlatan Moojie Littleman’in Akılalmaz Mucizeleri, bir insanın aydınlanma, olgunlaşma sürecinin gerçek derinliğini dile getiren; aile, ilk aşk ve yaşamın mucizeleri hakkında, şefkat, gizem, entrika, mizah, iyimserlik ve güzelliklerle dolu, özgün bir roman. Bir defasında rüyamda sakat kaldığımı ve ormanda kaybolduğumu gördüm. Koltuk değnekleri yerine kullandığım şemsiyeler marifetiyle dev bir meşe ağacının etrafında üç kez döndüm, yere kapaklandım ve hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. Birden ağacın yaprakları hışırdadı. Başımı kaldırıp yukarı baktım. “Buradan nasıl giderim?”diye sordum.

“Nereye gideceğine bağlı” dedi ağaç.
“Eve gitmek istiyorum.”
“Zaten evdesin.”
“Ama ben gerçek evimi bulmak istiyorum.”
“Onun için bir yere gitmen gerekmiyor,” dedi ağaç.
Daha beter ağlamaya başladım.
Ağaç şöyle devam etti:
“Peki o zaman, illa gitmek zorundaysan bir yolculuğa çık. Kalk ve yürü.”

Ürün Adı: Moojie Littleman’in Akılalmaz Mucizeleri
Ürün Kodu: 9786057017888
Yazar: Robin Gregory
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 350
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Burcu Erdoğan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...