200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Milli Görüs geleneginin içinden çikan AK Parti'nin varlik kosullarini yaratan zemini ve partinin bu gelenekten farklilasan ve benzer kalan yönlerini analiz etmek, onu belirleyen kavramlar dünyasi, politik atmosfer ve tarih üzerine derinlikli bir çalismayi gerekli kilmaktadir. Yenilikçi kanadin Milli Görüs'ten kopmasi ve AK Parti'nin kurulmasiyla sonuçlanan dönüsüm sürecinin anlasilmasi; ancak hareketin tarihi, içinden çiktigi gelenek ve bu gelenegin dayandigi kod ve semboller, modernlikle kurdugu iliskinin analiz edilmesiyle mümkündür. Bu kitapta Milli Görüsçü partiler olan Milli Nizam, Milli Selamet, Refah ve Fazilet partilerinin siyasi çizgileri ve geçirdikleri dönüsüm ve AK Parti'nin dogusuna giden süreç içinde bulunulan baglamla birlikte degerlendirilmektedir. AK Parti'nin Milli Görüs geleneginden ne ölçüde farklilastigi ve benzestigi bütünsel bir süreç içinde, hareketi belirleyen kavramlardan tarihine uzanan çok boyutlu bir okumayla tahlil edilmektedir. AK Parti üzerine yurt içi ve yurt disinda birçok kalitatif (nitel) çalisma olmasina ragmen, kantitatif (nicel) arastirma sayisi yok denecek kadar azdir. Bu kitap bir taraftan Milli Görüs hareketinin tarihsel dönüsüm ve kirilma çizgisini betimlerken, diger taraftan AK Parti teskilat üyelerinin deger algilari üzerine yapilan ilk kantitatif çalisma özelligini tasimaktadir. (Tanitim Bülteninden)

Ürün Adı: Milli Görüşten Muhafazakar Demokrasiye
Ürün Kodu: 9786051068732
Yazar: Nureddin Nebati
Basım Yılı: 2014
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 370
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...