199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hava, Zehra Sarayi’nin bahçelerinden yayilan hos ve güzel kokular ile doluydu. Ilim talebelerinin sabah aksam Endülüs’ün iftihari ve medeniyetin simgesi olan Büyük Kurtuba Üniversitesi’ne giderken geçtikleri sarayin genis ve ferah meydani ise muazzam bir düzen içerisindeydi. Daha yirmi üç yasinda bir genç olan ve halkin sikâyet ve sikintilarini yazarak geçinen Muhammed bin Ebî Âmir, saraya bakan küçük dükkânina girdi. Genç kâtip, alimli vücut hatlariyla, hos tavirlariyla insanlari etkileyen ve daha ilk anda muhatabina güven telkin eden güzel sûretli bir gençti. Dedeleri, Endülüs’ün fethi hareketine Târik bin Ziyad ile birlikte katilan Muazogullari’ndandi. Ibn Ebî Âmir, Kurtuba’da büyümüs ve Kurtuba Üniversitesi’nde okumustu. Genç adam, Zehra Sarayi’nin civarindan her geçisinde ona hayranlikla bakar, sonra derin düsüncelere dalar ve kendisinden geçerdi. Onun sinir tanimayan yüksek hirs ve hedefleri vardi. Saraya her baktiginda bu düsünceleri yeniden canlanir ve alevlenirdi. Zira onun emelleri ve hedefleri saraya bagliydi.

Ürün Adı: Kurtuba Prensesi
Ürün Kodu: 9786054194858
Yazar: Abdülhamid Cude Es-Sahhar
Basım Yılı: 2015
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 216
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Meryem Solmaz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...