200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Allahu Teâlâ, ilk insan Hz. Adem'den beri, birçok dönemde, insanlarin hareket tarzlarini, kime karsi nasil davranacaklarini, görev ve sorumluluklarini bildiren peygamberler gönderdi. Onlar hem, Allah'tan aldiklari vahyi, oldugu gibi insanlara ulastirirken, hem de ilâhî vahyi en iyi sekilde uygulayarak, diger insanlara örneklik etmislerdi. Bizim peygamberimiz Hz. Muhammed, bu peygamberlerin sonuncusudur. Onu, Allah Teâlâ, bütün insanliga, her zaman ve her çagda, uyulmasi gereken güzel bir örnek olarak göndermistir. Onun hayati, Allah'tan gelen vahyin bizatihi canli bir uygulamasidir; yani o, yasayan bir Kur'an'dir. Bundan dolayi onun yasam felsefesi Müslümanlar için bir ölçü niteligindedir. Nitekim Allah Teâlâ: "Gerçekten Allah'i ve ahiret gününü arzulayanlar ve Allah'i çok zikredenler için, size, Allah'in Rasûlunde, (takip edeceginiz) pek güzel bir örnek vardir", ifadesiyle Rasûlünü, uyulmaya deger örnek bir kisi olarak sunmaktadir.(Tanitim Bülteninden)

Ürün Adı: Kur'an'ın Örnek Modeli Hz. Muhammed
Ürün Kodu: 9786059078627
Yazar: Abdülkadir Ceylani
Basım Yılı: 2015
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 396
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...