199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İnsan olmak ne demektir? Peki ya koskoca dünya tarihinde yalnızca ‘insan’ olarak yaftalanmak kâfi midir sizce? Kusurlarımızı ve hatalarımızı belki bir raddeye kadar gizleyebildik ama olduğumuz şeyden kaçmayı asla başaramadık. Hep aynı noktaya getirdi hayat bizi; ya kendi kâbusumuzun başrolünde oynadık ya da ezildik yaptıklarımızın karşısında. Mümkün müydü peki insanın kusurlu doğasını düzeltmek? Yoksa yersiz bir hayalden mi ibaretti bu?
Bulgakov’un Köpek Kalbi insan olmanın pek de matah bir şey olmadığını hatırlatarak bir köpeğin ruhen ve bedenen insanlaşma macerasına ortak ediyor bizi. Dönemin Sovyet Rusya’sının ideal insan kavramına ışık tutarken usta bir kalemin ve ince bir zekânın birleşmesiyle de hiciv sanatının en tartışmalı eserlerinden biri çıkıyor ortaya ve okuyucularını şu sorularla baş başa bırakıyor: İnsanı insan yapan kalbi midir yoksa beyni mi? Sadece konuşabilmek insan olmak için yeterli bir kerte midir? Ne yazık ki bu soruların nihai bir cevabı yok. Bulgakov’a göreyse elimizde yalnızca tek bir gerçek var; o da insan kalbinin doğada bulunan en sefil kalp olduğu…


Ürün Adı: Köpek Kalbi
Ürün Kodu: 9786258364675
Yazar: Mihail Bulgakov
Basım Yılı: 2022
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 144
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...