200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Elinizdeki bu eser, başta ilâhî dinler olmak üzere, aşağı yukarı bütün din, inanış ve mitolojilerin de üzerinde durduğu ahiret hayatına ilişkin önemli iki mekândan cennet ve cehennemin, İslam dini ve tasavvuf bağlamında klasik Türk şiirindeki yansımaları konusunda yapılmış bir çalışmadır. Öteden beri insanoğlunun zihnini meşgul etmiş olan bu iki yeri, içinde yaşadığı toplumun bir parçası olan şairlerin nasıl algıladığı mühim bir husustur. Nitekim kültürün ve sosyal çevrenin etkisinde kalan şairlerin, klasik şiir geleneği, edebi birikimi ve sanat gücüyle yoğrulmuş şiirlerinde cennet ve cehenneme dair çok farklı yaklaşımlar sergiledikleri görülmüştür. Her şeyin ötesinde âşık tipini temsil eden şair nazarında cennet, sevgiliye vuslat veya onun bulunduğu yer olmuş, cehennem ise aşk ateşi, ondan mahrum kalınan yer, yani ayrılığın ta kendisi olmuştur.

Ürün Adı: Klasik Türk Şiirinde Cennet ve Cehennem
Ürün Kodu: 9786052812761
Yazar: Sıtkı Nazik
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 399
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...