199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Kirmizi ve Siyah, ilk baskisi 1830'da yapilan, Fransiz yazar Stendhal'in romani. Parma Manastiri ile birlikte Stendhal'in az sayida eseri arasinda en saglam iki yapitindan biri kabul edilir. Napoleon Bonaparte'in sürgüne gönderilisi ile yasanan Restorasyon Dönemi'ni ustaca anlatan Stendhal; Katolik Kilisesi'ni, liberaller, aristokratlari, burjuvalari, kralcilari ve özgürlükçüleri tutkulu bir ask hikâyesi içinde aktarmistir. Yükselme ihtirasi ile yanip tutusan genç Julien Sorel'in zaman zaman ikiyüzlülüge kadar varan içten pazarlikli halini, bagli oldugu dünya görüsünü ve Napoleon hayranligini saklamaya çalisirken yasadigi bunalimi anlatan roman bu yönüyle bir psikolojik roman özelligi tasir.Ingiliz yazar Somerset Maugham Kirmizi ve Siyah için söyle der:Kirmizi ve Siyah, bir askin, gittikçe büyüyen bir askin hikâyesidir. Korkulari, duraksamalari, atesli tutkusuyla, usta elinden çikmistir.

Ürün Adı: Kırmızı ve Siyah
Ürün Kodu: 9786055819347
Yazar: Marie-Henri Beyle Stendhal
Basım Yılı: 2013
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 604
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Cemal Bali Akal
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...