200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Türkiye tarihinde Islâm'in diger yönü: Anadolu'da Siilik unsurunu yeniden düsünmek ve Ismaili etkisi hakkinda bazi yorumlar Osmanli barisi sisteminde haraç veren voyvodaliklar: Eflak ve Bogdan meselesi Osmanli maas sistemi ve imparatorlugun sosyo-ekonomik degisimini anlamadaki rolünün gelisimi üzerine yorumlar Istanbul esnafi örneginde "Kamu yararindan" "Devlet çikarina" maslaha, 1730-1840 Osmanli devlet maliyesi: 1859-63 yillarindaki bütçe açigi ve iç borç üzerine bir çalisma Öznellik ve toplum: Ahmet Mithat ve Fatma Aliye Geç Osmanli toplumunda kadin, adalet ve iktidar: Firûze Hanim'in öyküsü Imparatorluk ve benlik: Sadri Maksudi'nin Ingiltere ile karsilasmasi Osmanli özel teskilati/teskilat-i mahsusa ve Agustos-Kasim 1914 arasindaki askeri faaliyetleri Dostumname: Afgan Türkistan'inda bir savas agasi ile yasamak(Tanitim Bülteninden)

Ürün Adı: Karpat - Koca Bir Çınar
Ürün Kodu: 9786051068534
Yazar: Akile Zorlu Durukan
Basım Yılı: 2014
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 390
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...