200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

WikiLeaks…. Julian Assange… Daha birkaç yil önce hayatimiza girerek, çesit çesit komplo teorileri kadar, Internet kamuoyunun "yeni bir dünya" umutlarina yönelik hayal gücünü atesleyen birbirinden ayrilmaz iki isim. Marshall McLuhan'in öngörüsü 50 yil bile geçmeden gerçek oldu: Küresel bir köye dönüsen dünyamizda bu iki isim, sadece birkaç yil gibi kisa süre içinde tüm ezberleri bozdu, bildik dünya görüslerinin sagdan sola tüm yelpazesini dagitti; her iki taraftan da elestiri ve/veya övgü alarak kendi bildigi yolda isini yapmaya devam ediyor.Kendi bildigi yolun ne oldugunu Julian Assange bu kitapta anlatiyor: Avustralya'da geçen çocuklugu ve ilk gençliginden beri "adil" bir dünyanin pesinde kosuyor. Içinde bulundugumuz ileri teknoloji çaginda, iktidar sahiplerinin artik islerini gizlice yürütemeyecegini söylüyor; bu sürecin, büyük sirketlerin, bankalarin ve elbette devletin, kapali kapilar ardinda yürüttügü isleri gözler önüne sererek, tek tek insanlari, halki, kisacasi kamuyu güçlendirecek WikiLeaks gibi öncülerle yürüyecegini söylüyor: WikiLeaks tüm dünyada iktidari denetleyen, bu alanda basinin geleneksel yerini üstlenen çagdas bir mekanizmadir.WikiLeaks, güçlüyü iktidarindan soyuyor; bunu da, onun gizli isler çevirme gücünü elinden alarak yapiyor. Bu güç olmazsa, yasamin daha adil olacagina inaniyor.Peki, ya Assange ve WikiLeaks hakkinda komplo teorileri? Onlara kulak vermemek, varlik nedeni olan "bilme hakki"na ters düserdi: Tunus ve ardindan Misir'da kivilcimlanip tüm Arap dünyasini sararak "Arap Bahari" diye adlandirilan reformcu yanginin WikiLeaks'in Cablegate'iyle basladigi söyleniyor. Henüz bu reform hareketinin nereye gidecegi belli degil: Yeni bir Islamî köktencilige yol açabilecegi gibi, bu ülkelere "Bati demokrasisi"ni de getirebilir… Ama esit sekilde, ABD'nin 2003'de açikladigi "Genisletilmis Ortadogu Projesi"nin bir ürünü de olabilir.Yasamimiz Internet'le tepeden tirnaga degisti degismesine... ama bu degisimin kimin isine yaradigini önümüzdeki birkaç yilda daha berrak bir sekilde görecegimiz anlasiliyor.

Ürün Adı: Julian Assange - Onaylanmamış Otobiyografi
Ürün Kodu: 9786051064017
Yazar: Julian Assange
Basım Yılı: 2011
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 426
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...