199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İklim krizi ve tükeniş kapıda. Dönüşüm için en iyi zaman şimdi.
Çevre, toplum ve yönetişimsel gündemlerin dijital dönüşümle kesiştiği tarihî bir kavşaktayız. Buna finans sektöründeki FinTech devrimini ve teknoloji ile finansın gezegenimizi nasıl kurtarabileceğine dair bir arayışı ekleyin. İyilik İçin Dijital’in çıkış noktası işte bu.
İster çiçeği burnunda bir FinTech girişimi isterse bir banka veya sigorta şirketi olun, kâr etmenin ötesinde bir amacınız olmalı. Neden buradayız sorusuna bir cevabınız olmalı. Zira bir duruşunuz yoksa düşersiniz.
Chris Skinner dünyanın dört bir köşesinden finans, teknoloji ve aktivizm alanlarından lider ve uzmanları “Ne yapılabilir?” sorusunu cevaplamaya davet ediyor. İyilik İçin Dijital teknoloji, finans ve sorumlu yönetişimin önümüzdeki yıllarda dünyayı nasıl daha yaşanabilir bir yer yapabileceğine ışık tutan bir ilham kaynağı.


Ürün Adı: İyilik İçin Dijital
Ürün Kodu: 9786052314760
Yazar: Kevin Chesters, Mick Mahoney
Basım Yılı: 2022
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 456
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...