199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

    İşgal Facialarından Mütareke Acıları Unutturmadıklarımız Serisi

  • Barkod:9786254196294
  • Marka :Dorlion Yayınları
  • Kategori:Roman
  • Stok:1
  • 86,25 TL
“İşgal ordusunun İstanbul’a girişi!
İşgal ordusunun İstanbul’dan çıkışı…
Yazılışı ve söylenişi pek sade olan bu iki hadisenin, bu iki vakanın arasında bütün bir milletin tarihi, bütün bir memleketin ıstırabı ve bütün Türklüğün destanı, zafer ve şerefi saklıdır.” diyor Kemalettin Şükrü kitabında.
Ardından, Mondros Mütarekesi’nden işgale kadar geçen acı hatta dehşet verici olayları, İtilâf Devletleri’nin İstanbul’un altını üstüne getiren, türlü zulüm ve işkencelerle Müslüman halka eziyet eden istihbarat teşkilatlarının iç yüzlerini, bunları idare eden casusları anlatmaya koyuluyor.
Tarihin yakından tanığı yazarın anlattıklarını katlanılır kılansa, okurunun yüreğine de su serpen şu satırları kuşkusuz:
“Birkaç sene sonra aynı amiral, aynı korkunç filonun başında, fakat bu sefer mağlup, yine Saray Burnu’nu Çanakkale istikametinde dönerken top başındaki İngiliz neferine şu emri veriyordu:
-Selâm topunu ateşle!”

Ürün Adı: İşgal Facialarından Mütareke Acıları Unutturmadıklarımız Serisi
Ürün Kodu: 9786254196294
Yazar: Kemalettin Şükrü
Basım Yılı: 2022
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 160
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...