199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
“Biz insanlar, gezegenimizi ve iklimimizi yok etme veya kurtarma gücüne sahip tek türüz.”
Dalai Lama
Batı yarımküredeki 9 Ocak 2021 akşamı dünya çapında yaklaşık bir milyon izleyici Budizm’in 86 yaşındaki Tibetli önderi ve 18 yaşındaki İsveçli iklim aktivistinin arasındaki konuşmaya tanıklık etti.
İklim Geri Bildirim Döngüleri odaklı bu etkinlik, kurucu ortakları arasında Dalai Lama’nın da bulunduğu, 30 yıllık bir organizasyon olan Mind & Life Institute tarafından gerçekleştirildi. Dalai Lama’nın ve Greta Thunberg’in dünyanın şimdiye kadar karşı karşıya bulunduğu en büyük zorluk hakkında konuşmak için bir araya gelmesi bizlere umut verdi.
Buna nasıl cüret edersiniz?
Bu, Greta Thunberg’in 2019’da Birleşmiş Milletler’e uyarı çağrısındaki sorusuydu. Evet, buna nasıl cesaret edebiliriz? Uyanmaya cesaret edecek miyiz?
Bu kitap soruları birlikte cevaplamamıza, tüm insanlar ve dünyanın onlara ev olduğu diğer sayısız varlıklara yeniden yaşanabilir bir yer yapmak için birlikte en koyu yıkımın uçurumundan geri adım atmamıza ve dünyayı iyileştirmeye ve yeniden inşa etmeye yardım edecektir.
Zamanımızın ışık figürü olan bu iki insan, o konuşmada 7.5 milyar insanın birlikte çözüme sahip olduğumuz hakkında anlaştılar. Bu krizin cevabı insanların birlik olmasında yatıyor. Dalai Lama’nın ve Greta Thunberg’in küresel ısınmanın nedenlerini ve gezegenimizin geleceği konusunda ilgileri yeni değil. Ancak karmaşık bir bilmecenin yanıtının genellikle “satır aralarında” olması gibi, her ikisinin birbiriyle ve de ileri gelen iklim araştırmacıları arasındaki konuşmalarda insanlık için yeni bir yolun başlangıcını keşfedebiliriz. Dört temel unsuru birleştirmeyi öğreneceğimiz bir yol:
Bilgi, yetenek, irade ve azim.
Bu şimdi, korkmak yerine sevebileceğimiz bir gelecek uğruna yaşamak için…

Klim Geri Bildirimi Dünyayı Nasıl Yok Edecek Veya Kurtaracak

Ürün Adı: İklim Değişikliği Döngüleri
Ürün Kodu: 9786057335340
Yazar: Greta Thunberg , Dalai Lama
Basım Yılı: 2022
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 184
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...