200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

XXI. yüzyilin baslangicinda, küresel etkilesim teknolojilerinin ortaya çikisi, iletisim araçlarinin dogasinda çok büyük dönüsümleri beraberinde getirmistir. Bu dönüsümler gazete, radyo, televizyon gibi yayinciliga dönük biçimlerin egemenliginin son bulmasini, bunun yerine internet gibi interaktif medyanin yükselisini ortaya çikarmistir.Televizyonun, telekomünikasyon sistemlerinin, bilgisayarlarin, enformasyon hizmetlerinin interaktif olarak bir araya gelmesi ile ortaya çikan internet, Bati'da, özellikle 1990'larin ortasindan itibaren popülerlik kazanmistir. Ülkemizde 2000'li yillardan itibaren yayginlasan internetin kamu sektöründeki ve özel sektördeki uygulamalari insanlar arasindaki toplumsal etkilesimin yeni biçimlerini ortaya çikarmis, yeni iletisim teknolojileri hemen herkes için kaçinilmaz bir gereksinim haline gelmistir. Öyle ki, bu yeni iletisim araçlarinin öncekilerin yerini aldigi öne sürülmektedir.Yeni iletisim teknolojilerinden interneti tüm yönleriyle ele alan bu kitapta, degisik üniversitelerden bir araya gelen pek çok akademisyen reklamciligin, pazarlamanin, televizyonun, oyun kavraminin, marka kavraminin nasil degistigini irdelemektedir.

Ürün Adı: İkinci Medya Çağında İnternet
Ürün Kodu: 9786051062181
Yazar: Filiz Aydoğan
Basım Yılı: 2010
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 277
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...