200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İkidillilik, Türkler ve Türkçe için çok eski bir kavram olduğu halde ikidillilik üzerine yapılan çalışmalar ülkemizde oldukça yenidir. Bu konuda yayınlanmış kitapların sayısı henüz bir elin parmakları kadar bile değildir.

İkidillilik çalışmaları disiplinler arası bir çalışma alanıdır. İkidilli/çokdilli çocukların eğitimini tekdilli çocukların eğitiminden ayıran değişkenler sadece eğitim ile bağlantılı değildir; ortam, aile, çevre ve ülkeden ülkeye değişen şartlar bu süreci belli bir oranda etkiler. Bu kitap, ikidilli çocukların dünyasını her yönüyle gözler önüne sermeye çalışıyor. Dünyada ve Türkiye’de ikidillilik durumunun yanı sıra bu çocukların eğitim sürecinde karşılaştıkları sorunlara ve çocukların ve ailelerinin sosyolojik, psikolojik, hukuki boyutta ne tür problemler ile karşılaştıklarına dair yazılardan oluşuyor. Bu şekilde ikidilliliği hem eğitim hem de ikidilli çocukların ve ailelerinin dünyası ile birlikte sunmaya çalıştık.

Bu kitap üç amaç doğrultusunda yazılmıştır: İlki, ikidillilik eğitimi üzerine verilen dersler için bir başvuru kitabı olması. İkincisi ülkemizde eksikliğini hissettiğimiz ikidillilik çalışmalarına bir ivme kazandırmak. Üçüncü ise özellikle yurtdışında yaşayan Türk çocuklarına Türkçe öğretmek üzere yapılacak çalışmalara dikkat çekmek ve öncülük etmek.

Ürün Adı: İkidillilik Ve İkidilli Çocukların Eğitimi
Ürün Kodu: 9786257698269
Yazar: İsmail Güleç, Bekir İnce, H. Neslihan Demiriz
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 504
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...