200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Asr-ı Saadet döneminin kurucu unsuru olan salıabelerin önde gelen isimlerinden Hz. Ömer (ra), İslâm öncesi hayatıyla Mekke gençlerinin önde gelenlerinden ve islam'la müşerref olduktan sonra da her haliyle örneklik oluşturan bir sahahedir. Hz. Peygamber (sas)'in tedrisatında yetişmiş, onun vefatı sonrasında İslam toplumunun ve devlet sisteminin şekillenmesinde önemli ve kurucu hizmetler yapmıştır.

Hz. Ömer (ra), Hz. Peygamber (sas)'den sonra kendisiyle ilgili en çok eser telif edilen isimlerdendir ve yönetim becerileriyle ismi anılsa da onun dini konulardaki görüşleri "Muvafakit-ı Ömer" başlığı altında literatüre girmiştir. Diğer taraftan onun çabalarıyla İslam devleti bir kabile vapılanmasından kurumsal bir devlet mekanizmasına dönüşmüş ve İslam devletinin sınırları onun döneminde olağanüstü bir şekilde genişleyerek, İran/Fars bölgesi, Suriye, Kudüs, Mısır, Kafkaslar, Azerbeycan ve Anadolu'nun bazı şehirlerini kapsayacak bir genişliğe ulaşmıştır. Hz. Ömer (ra), hem kişiliği, hem ilkeli vöneticiliğivle adalet, istişare, dürüstlük, cesaret ve feraset sembolü olarak örnek alınmalı ve tüm kuşaklara hayatı ve örnek uygulamaları aktarılmalıdır.

"Ömer anılınca adalet anılmış olur, adalet anılınca Allah anılmış olur, Allah anılınca da rahmet iner" (Hz. Aişe)

Ürün Adı: Hz. Ömer
Ürün Kodu: 9786058019249
Yazar: Yavuz Selim Göl
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 112
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...