750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Açlığı dayanılmaz bir hâl alınca her şeyi göze alarak bir evden yiyecek istemeye karar vermiş.
Gözüne kestirdiği bir evin önüne gelmiş ve cesaretini toplayarak kapıyı çalmış. Kapıyı bir kadın açınca utanmış ve yemek yerine su istemiş. Kadın onun perişan halini görünce aç olduğunu hemen anlamış. Kadın içeri geçmiş ve uzun bir süre geri dönmemiş. Ümit bir bardak suyu sabırla beklemiş. Kadın bir süre sonra elinde bir bardak su yerine büyük bir bardak sıcak süt ile çıkagelmiş.
Ümit süt dolu bardağı eline almış. Sevgiyle ve minnetle kadına bakmış. Süt dolu bardağını dudaklarına götürünce bedenine yeniden can gelmiş. Sütü yavaş yavaş, doya doya içmiş. Sonra teşekkür ederek boş bardağı uzatmış ve utana sıkıla, ‘Borcum ne kadar?’ diye sormuş.
Kadın, ‘Borcunuz yok. Annem, yapılan bir iyilik için para alınmaması gerektiğini söylerdi.’ demiş.
Ümit, ‘Bütün kalbimle çok teşekkür ederim.’ demiş ve bedenine yeniden can gelince kapı kapı dolaşmaya devam ederek satışlarını sürdürmüş.
Ümit yıllar sonra doktor olmuş. Bir gün çalıştığı hastaneye ağır bir hasta getirilmiş. Hastanın nakil geldiği şehrin ismini öğrenince çocukluk yıllarını yaşadığı şehir hafızasında canlanmış. Hemen hastanın odasına koşmuş. Kapıyı açtığında onu büyük bir sürpriz bekliyormuş…

Ürün Adı: Gönül Kumbarası
Ürün Kodu: 9786258010534
Yazar: Misbah Eratilla
Basım Yılı: 2024
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 144
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...