200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
ÖZ ÖĞRETİSİ: Girişimcilik, Anadolu’da her insanın gönlünde yatan bir aslan gibidir. Başta, coğrafyamız olmak üzere, kültürel zenginlik, dini değerle ve topyekun batı medeniyetinin girişimcilik faktörleri bir araya geldiğinde, Anadolu insanı için “girişimci ruhu”, “coşku” ile birleşecek muhteşem bir potansiyeli ortaya çıkartıyor. Ülke olarak içinde bulunduğu kültürün, coğrafyanın, birikimin, dinamizmin kazandırdığı “coşku”, geleceği şekillendirme konusunda oldukça büyük bir avantaja sahip olan gençler için, bu yolda en önemli temel 9 adımlık bir döngü şöyle izah edebilir. 1- okumak, 2- anlamak, 3- düşünmek, 4- okumak, 5- dinlemek, 6- uygulamak, 7- okumak, 8- kontrol etmek, 9- sürdürülebilir bir yapı için ilk adımdan başlayarak yeniden çalışmak.

O kadar güzel örneklerle dolu bir geçmişimiz var ki, esasen biz bize yettiğimiz noktada her ne sebeple olursa olsun farklı kaynaklara yönelmeyi de yadırgamamak gerek. İlim Fizan’da da olsa Çin’de de olsa bulup getirmek, milli-yerli, uluslararası-yabancı, demeden enformasyon çağının gereğini yerine getirerek, üretim faktörüne şu iki faktörü eklemelidir: Değerler, Beşeri Sermaye. Ahlak ve bilgi olmadan, üretim de girişimcilik de kadük kalır.

Ürün Adı: Girişimcilik Girişimcinin Seyir Defteri
Ürün Kodu: 9786052811696
Yazar: Sabri Öz
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 127
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...