199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Teknolojik degisimlerin hizi ve sürekliligi, çagimizi teknoloji alaninda bireylerin takip etmekte dahi zorlanacagi bir noktaya getiriyor. Daha açik söylemek gerekirse, “Bilgi Çagi” olarak nitelendirebilecegimiz bir çagdayiz. Böyle bir çagda, toplumu yaraticiliga ve yenilikçilige iten bir unsur olarak teknolojinin okullarda da uygulanilabilir hâle getirilmesi gerekir. Nicolas Yelland, “Gelecege Dogru”ya, yeni teknolojilerin, egitim sistemlerini ve çocuklarin dogasini degistirdiginden bahsederek giris yapiyor. Teknolojilerin çocuklarin sosyal, kisisel ve egitimsel deneyimlerini sekillendiren etkilerini arastiriyor ve bu etkilerin olumlu ve olumsuz yönlerini gösteriyor. Yapilmis deney ve arastirmalardan verdigi somut örneklerle sinif içi etkinliklerde ögretmenlere ilham verebilecek olan bu kitap, özellikle bilgi ve iletisim teknolojileri isiginda ögrenme/ögretme kavramlari üzerinde duruyor. Bu kitap, egitim sistemlerini degistirmeden okullardaki teknoloji uygulamalarina dair bilgiler verirken, toplu ya da bireysel ögrenmeye yönelik öneri ve tezler de sunmaktadir.

Ürün Adı: Geleceğe Doğru
Ürün Kodu: 9786054232611
Yazar: Nicola Yelland
Basım Yılı: 2010
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 240
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Selin Albay
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...