450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Dokun-Hisset ve Öğren! Haydi, sayfalara dokunun ve nesneleri, hayvanları hissederek öğrenin!

Bebeğinizle geçireceğiniz keyifli günler için harika bir kitap!

Yaşamın ilk yıllarında çevrelerindeki dünyayı dokunarak algılamak çocuklar için önemlidir. First Words kitabı, çocukların dil gelişimini desteklemek için bu hassasiyetin bilinciyle hazırlanmıştır. Kitap içeriğinde her bir sayfada farklı bir hayvan, doğal yaşam döngüsü ile uyumlu bir bağlamda, kabartmalı figürler ile resmedilmiştir. Bu kabartma figürler sayesinde çocuk şekli kolayca kavrayabilir. Kavradığı şekil ile bağlantılı olduğu kelimeyi eşleştirebilir, anlam ilişkisi oluşturabilir.

Bu süreç kelime öğrenimini kolaylaştırır ve dil gelişimini destekler.

Kitabın boyutu, 0-3 yaş aralığına uygun olarak diğer resimli çocuk kitaplarına kıyasla daha küçük hazırlanmıştır. Kalın karton yapısı, çocukların doğası gereği çekme, atma, ağza sokma gibi davranışlardan kitabın zarar görmesini engeller. Bu sayede kitap defalarca kullanılabilir.

Kitabın görselleri, göz yormayacak şekilde ve kitabın konu bütünlüğüne uygun olarak tasarlanmıştır. Hikâye kurgusu, görselleri ile bütüncül bir şekilde aktarılır. 0-3 yaş dil gelişimine uygun olarak hikâyede kafiyeli bir anlatım vardır.

Bu sayede kelimelerin akılda kalması daha kolay olur ve kelime öğrenimi kolaylaşır.

Ürün Adı: First Words
Ürün Kodu: 9783948534981
Yazar: Kolektıf
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Ciltli
Sayfa Sayısı: 10
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...