450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 450 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Dokun-Hisset ve Öğren! Haydi, sayfalara dokunun ve rakamları hissederek öğrenin! Bebeğinizle geçireceğiniz keyifli günler için harika bir kitap!

Yaşamın ilk yıllarında çocuklar dış dünyayı dokunarak algılamak isterler. Yeni keşfettikleri her şeyi ellerine alıp incelemek algılarını güçlendirir. First Numbers, 0-3 yaş aralığındaki çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Kitap içeriğindeki her sayfa, çocukların parmaklarına uygun şekilde hazırlanmış kabartmalardan oluşur.

Çocukları elleriyle keşfetmeye teşvik eder. Kitabın sayfalarında kabartma şeklinde hazırlanmış ve 1’den 5’e kadar sıralı devam eden sayılar bulunur. Sayıların karşısında da bu sayıyı ifade eden, gene aynı şekilde kabartma olarak hazırlanmış hayvan figürleri bulunur. Karşılıklı olarak, aynı sayıda ve aynı renkte hazırlanmış olan sayfalar çocukların temel matematik becerilerinin oluşmasını, eğlenceli bir yolla destekler.

Çocuk, parmakları ile sayıyı hissedebilir. Okuyucunun desteklemesi, kitapta karşılıklı bulunan görseller ile de sayı algısı kuvvetlenir.

Boyutu sayesinde bu yaş grubundaki çocuklar kitabı kolaylıkla kavrayabilir. Kalın sayfalı yapısı kitabı çekme, yırtma, ağza sokma gibi çocuklardan gelebilecek doğal tepkilerden korur. Bu sayede uzun süre kullanılabilir. Çocuğun rahatça kitabı eline alıp, gelişiminin doğalında olan tepkiler vererek özgürce inceleyebilmesi, kitapla gelişimini uzun vadede etkileyecek olumlu bir bağ kurmasını destekler.

Ürün Adı: First Numbers
Ürün Kodu: 9783948930028
Yazar: Kolektıf
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Ciltli
Sayfa Sayısı: 10
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...