200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
“Bizden Belgrad’ı aldıkları zaman, düşman delegeleri, Niş kasabasını da istemişlerdi.
Osmanlı delegesi ayağa kalkarak:
- Ne hacet, dedi, İstanbul’u da size verelim.
Babalarımız için Niş, İstanbul’a o kadar yakındı.
Biz eğer Vardar’ı, Trablus’u, Girit’i ve Medine’yi bırakırsak, Türk milleti yaşayamaz sanıyorduk.
Çocuklarımızın Avrupa’sı Marmara ve Meriç’te bitiyor.” Falih Rıfkı Atay

Son üç yüz yılın hesabı elbette ki, beş on senede kapatılamaz. Lakin, Türk milleti ve İslam medeniyeti için yeni ufukların kazanımı; Devlet-i Ebed Müddet fikrinin tezahüründeki esas cevherin tekrar bilinçlere kazınması ise bu kadar kısa süreler içerisinde gerçekleşebilir. Son beş senede hem dünyada hem de Türkiye’de uluslarasın ilişkiler bağlamında ortaya çıkan fırsatlar ve stratejiler yeni bir dünyanın kuruluyor olduğunu ve Türkiye’nin de bu dünya içerisinde, diplomasinin ve teknolojinin de yardımıyla, küresel bir cazibe merkezi haline geldiğini göstermektedir. Daha da önemlisi toplum bilincinin güçlü ve dinamik bir dış politikanın tesisinde önemli bir etki olduğu da tatbik edilmiş bir gerçekliktir. Bu neşriyatının amacı ise bölgesel ve küresel dengeler ışığında önemli meselelere ilişkin notların tek bir
eserle hafızlarda kalmasını ve böylelikle dış politikanın tesisinde millet refleksinin milli bir çizgide daim kılınmasına katkı sağlamaktır. Bu kitapta Türk diplomasisini yakından ilgilendiren ya da stratejik hamle noktalarını belirten analizler ve köşe yazıları, son beş yıl içerisindeki belli başlı uluslararası olaylara karşı “milli” bir bakış açısıyla kaleme alınmıştır. 2016 yılı itibariyle Türkiye Cumhuriyeti Devlet bursu ile lisansüstü eğitimimi ve bu eğitimle ilişkin araştırmalarımı gerçekleştirdiğim İsrail, Filistin, Çin, ABD ve Lübnan’da gerek farklı coğrafyaların gerekse Türkiye’nin uluslararası politikalarını değerlendirdiğim yazılarımın hem tarihe not düşmek hem de gelecekte ortaya çıkacak olan meselelere ilişkin bir kıyas oluşturmasını amaçlamaktayım. Türkiye’nin ufkunun Misak-ı Milli’ye ve öte coğrafyalardaki kültürel varlığımıza odaklanması ümidi ile…


Ürün Adı: Doğu Notları
Ürün Kodu: 9786055857523
Yazar: Selim Han Yeniacun
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 208
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...